Oferta O firmie Realizacje Klienci Kontakt
O FIRMIE

 

Inwentaryzacja obejmowała dwukondygnacyjny budynek magazynowy położony w Poznaniu przy ul. Składowej 11a

Wideo PDF:

 

Budynek Zakładu Ubezpieczeń Społecznych mieści się w kamienicy Jacka Małachowskiego w Warszawie przy ul. Senatorskiej 8. Powstała w roku 1788 według projektu Szymona Bogumiła Zuga w stylu klasycystycznym. Częściowo zniszczona podczas wojny, odbudowana w latach 1949-51. Kamienica zachowała w całości autentyczny wystrój fasady.

 

W zabytkowej kamienicy przy ulicy Świętosławskiej 9 mieści się restauracja i kawiarnia Cocorico, która powstała w 1999 roku. Kamienica została zaprojektowana i zbudowana przez słynnego architekta Antoniego Höhne w 1780 roku i znajduje się na jednej z najpiękniejszych uliczek Starego Miasta, w sąsiedztwie zabytkowego kościoła farnego.


PDF:
 

 


PDF:

 

Półwiejska 2 ma być budynkiem biurowym, ze sklepami i punktami usługowymi na dole. Inwestorem Półwiejskiej_2 jest Deptak Projekt P2 Sp. z o.o. Projekt wykonała międzynarodowa pracownia architektoniczna RKW Rhode Kellermann Wawrowsky


 

Kompleks obiektów Centrum Badawcze Polskiego Internetu Optycznego stanowić będzie bazę dla rozwoju badań i wdrożeń w zakresie e-infrastruktury, technologii informacyjno-komunikacyjnych i ich zastosowań. Obiekty te stanowić będą główną siedzibę Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego, afiliowanego przy Instytucie Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk.


 


PDF:
 

 

W Biurowcu Temida znajdą się kancelarie adwokackie i notarialne. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej ok 2500 mkw składa się z podziemnego garażu, parteru z częścią handlowo-usługową oraz 8 kondygnacji biurowych. Architektura utrzymana jest w bardzo nowoczesnej przeszklonej stylistyce z kamiennymi elementami z naturalnego piaskowca. 


 


PDF:

 

 

 

Najstarsza i działająca do 28 grudnia 2010 zajezdnia tramwajowa w Poznaniu. Stanowi zabytek architektury przemysłowej.


 

Baszta Halszki to późnogotycka wieża mieszkalna, zwana także wieżą czarnej księżniczki. Stanowi pozostałość dawnego systemu obronnego zamku w Szamotułach. Wzniesiono ją w XV wieku jako budowlę obronną i około 1518 r. przystosowano do celów mieszkalnych. Baszta ma cztery kondygnacje i zbudowana została na planie prostokąta. Ponadto w jej skład wchodziły narożnikowe baszty obronne połączone murem oraz zachowana od strony wschodniej i południowej fosa.

 

Hala produkcyjna polskiej spółki amerykańskiego producenta akumulatorów z siedzibą w Poznaniu.


 

Odrestaurowany budynek Starej Drukarni, którego historia sięga I połowy XIX wieku. Od 2008 roku właścicielem budynku Concordii jest spółka Pro Design, która uruchomiła tu Wielkopolskie Centrum Designu (powierzchnie biurowe, park technologiczny, laboratorium, centrum szkoleniowo-doradcze i sale konferencyjne).


więcej...

 

Kopalnia ta powstała w styczniu 1952 r., jednak ze względu na brak rentowności zaprzestano eksploatacji fosforytów w roku 1971.
Kopalnia fosforytów w Annopolu to obiekt dość rozległy. Długość zachowanych korytarzy wynosi kilkanaście kilometrów, większa część kopalni jest jednak niedostępna z powodu licznych zawałów.
Annopolska kopalnia stanowi interesujące świadectwa geologicznej i paleontologicznej przeszłości naszych ziem w odległych epokach geologicznych, oraz obejmuje także cenne biologicznie elementy unikatowych ekosystemów podziemnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


PDF:
 

 

 

 


PDF:
 

 

 

 

 
więcej...

 

 

 

 

 

 
więcej...
Geocartis | Usługi Geodezyjne Poznań | © Wszelkie Prawa Zastrzeżone | 2015