Oferta O firmie Realizacje Klienci Kontakt
OFIRMIE

 

Osiedle Botaniczna to nowoczesne osiedle sąsiadujące z Ogrodem Botanicznym i Jeziorem Rusałka w Poznaniu.  Inwestorem Osiedle Botaniczna jest Nickel Development.  Nowatorski i odważny projekt architektoniczny powstał w pracowni architektonicznej Insomia. Osiedle cechują: niesymetryczne bryły budynków, nietypowe ukształtowanie terenu, kolorowe strefy wejść do budynków, kreatywne części wspólne oraz nowatorskie elewacje z blachy aluminiowej.

 

Wykonanie pomiaru powierzchni pawilonów przy ul. Marcelińskiej w Poznaniu.
 

 

Galeria A2 to nowoczesne centrum handlowo-usługowe o powierzchni całkowitej 19400 mkw. Zlokalizowana jest przy ulicy Głogowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 i węzła komunikacyjnego dojazdu do centrum Poznania. Inwestorem galerii jest Poz Inwest Sp. z o. o. Sp. K.

 

Union Tower jest najwyższym wieżowcem biurowym w Koszalinie. Znajduje się w scisłym centrum miasta. Inwentaryzacja powierzchni została przeprowadzona w celu wykonania modernizacji budynku na największe centrum biznesowe Koszalina.

 

Cukrownia "Żnin" -  zakład przemysłowy funkcjonujący w Żninie od 1894r.  W 2004 roku Cukrownia "Żnin" została wyłaczona z produkcji cukru. Inwentaryzacja obiektu polegała na zeskanowaniu głównych budynków. Na podstawie pozyskanego materiału wykonano szczegółowy model 3D oraz rzuty budynków, które zostały wykorzystane w procesie modernizacji i przebudowy Cukrowni "Żnin".
 

 

Wykonanie pomiaru powierzchni lokali użytkowych i mieszkalnych w celu uzyskania ich samodzielności. Przekazanie inwetaryzacji w formie dokumentacji technicznej, rysunków wektorowych dla rzutów poszczególnych kondygnacji, przekrojów i elewacji.

  PDF:
 

 

Inwentaryzacja obejmowała dwukondygnacyjny budynek magazynowy położony w Poznaniu przy ul. Składowej 11a

 

Budynek Zakładu Ubezpieczeń Społecznych mieści się w kamienicy Jacka Małachowskiego w Warszawie przy ul. Senatorskiej 8. Powstała w roku 1788 według projektu Szymona Bogumiła Zuga w stylu klasycystycznym. Częściowo zniszczona podczas wojny, odbudowana w latach 1949-51. Kamienica zachowała w całości autentyczny wystrój fasady.

 

W zabytkowej kamienicy przy ulicy Świętosławskiej 9 mieści się restauracja i kawiarnia Cocorico, która powstała w 1999 roku. Kamienica została zaprojektowana i zbudowana przez słynnego architekta Antoniego Höhne w 1780 roku i znajduje się na jednej z najpiękniejszych uliczek Starego Miasta, w sąsiedztwie zabytkowego kościoła farnego.


PDF:
 

 

Półwiejska 2 ma być budynkiem biurowym, ze sklepami i punktami usługowymi na dole. Inwestorem Półwiejskiej_2 jest Deptak Projekt P2 Sp. z o.o. Projekt wykonała międzynarodowa pracownia architektoniczna RKW Rhode Kellermann Wawrowsky


 

Kompleks obiektów Centrum Badawcze Polskiego Internetu Optycznego stanowić będzie bazę dla rozwoju badań i wdrożeń w zakresie e-infrastruktury, technologii informacyjno-komunikacyjnych i ich zastosowań. Obiekty te stanowić będą główną siedzibę Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego, afiliowanego przy Instytucie Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk.


 

W Biurowcu Temida znajdą się kancelarie adwokackie i notarialne. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej ok 2500 mkw składa się z podziemnego garażu, parteru z częścią handlowo-usługową oraz 8 kondygnacji biurowych. Architektura utrzymana jest w bardzo nowoczesnej przeszklonej stylistyce z kamiennymi elementami z naturalnego piaskowca. 


 

Najstarsza i działająca do 28 grudnia 2010 zajezdnia tramwajowa w Poznaniu. Stanowi zabytek architektury przemysłowej.


 

Baszta Halszki to późnogotycka wieża mieszkalna, zwana także wieżą czarnej księżniczki. Stanowi pozostałość dawnego systemu obronnego zamku w Szamotułach. Wzniesiono ją w XV wieku jako budowlę obronną i około 1518 r. przystosowano do celów mieszkalnych. Baszta ma cztery kondygnacje i zbudowana została na planie prostokąta. Ponadto w jej skład wchodziły narożnikowe baszty obronne połączone murem oraz zachowana od strony wschodniej i południowej fosa.

 

Hala produkcyjna polskiej spółki amerykańskiego producenta akumulatorów z siedzibą w Poznaniu.


 

Odrestaurowany budynek Starej Drukarni, którego historia sięga I połowy XIX wieku. Od 2008 roku właścicielem budynku Concordii jest spółka Pro Design, która uruchomiła tu Wielkopolskie Centrum Designu (powierzchnie biurowe, park technologiczny, laboratorium, centrum szkoleniowo-doradcze i sale konferencyjne).


więcej...

 

Kopalnia ta powstała w styczniu 1952 r., jednak ze względu na brak rentowności zaprzestano eksploatacji fosforytów w roku 1971.
Kopalnia fosforytów w Annopolu to obiekt dość rozległy. Długość zachowanych korytarzy wynosi kilkanaście kilometrów, większa część kopalni jest jednak niedostępna z powodu licznych zawałów.
Annopolska kopalnia stanowi interesujące świadectwa geologicznej i paleontologicznej przeszłości naszych ziem w odległych epokach geologicznych, oraz obejmuje także cenne biologicznie elementy unikatowych ekosystemów podziemnych.

więcej... więcej...
Geocartis | Usługi Geodezyjne Poznań | © Wszelkie Prawa Zastrzeżone | 2015