Oferta O firmie Realizacje Klienci Kontakt
O FIRMIE
Nasza firma dąży do nieustannego rozwoju, połączonego z wychodzeniem naprzeciw oczekiwaniom klientów. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajduje się nowoczesna i nowatorska technologia skaningu laserowego 3D o wszechstronnym zastosowaniu.

Metoda ta jest wykorzystywana w naszej firmie od kilku lat, dlatego też możemy się pochwalić niezwykle bogatym portfolio, w skład którego wchodzi kilkadziesiąt projektów. Zawierają one tysiące stanowisk pomiarowych i miliardy pozyskanych punktów.
Wykonywane skanerem pomiary dotyczą całej przestrzeni i umożliwiają uzyskanie informacji o obiektach, bez konieczności kontaktu z nimi. W ten sposób mierzone są odległości, kąty pionowe oraz poziome. Wyniki prezentowane są w postaci tzw. chmury punktów, gdzie każdy z punktów posiada swoją współrzędną x,y,h oraz informację o kolorze.

Dotychczasowe użytkowanie tego niezwykle uniwersalnego urządzenia umożliwiło nam dokonywanie pomiarów budynków, obiektów przemysłowych, zabytków, topografii terenu oraz kopalni. Dlatego z pełną świadomością polecamy skorzystanie z oferty skaningu laserowego 3D, z wykorzystaniem Leica ScanStation C10. Technika ta umożliwia stworzenie nadzwyczaj precyzyjnych opracowań, które nie sposób uzyskać przy zastosowaniu tradycyjnych metod pomiarowych. Efektem końcowym jest przekazanie dokumentacji w wersji numerycznej (m.in. opracowanie CAD), której zaletą jest możliwość wielokrotnego wykorzystywania otrzymanych danych przy kolejnych projektach.

W celu bliższego zapoznania się z technologią oraz zastosowaniem skaningu laserowego 3D, zapraszamy Państwa do pobrania prezentacji zamieszczonych poniżej lub do kontaktu z naszą firmą.

Do pobrania:
PDF Technologia i zastosowanie skaningu laserowego 3D
PDF Zastosowanie skaningu laserowego 3D przy inwentaryzacjach architektoniczno-budowlanych
PDF Zastosowanie skaningu laserowego 3D przy inwentaryzacjach terenu oraz kopalni.
PDF Zastosowanie skaningu laserowego 3D przy inwentaryzacjach obiektów przemysłowych.
Geocartis | Usługi Geodezyjne Poznań | © Wszelkie Prawa Zastrzeżone | 2015